תחום השילוח הבינלאומי הוא מורכב וטומן בחובו לא מעט אתגרים לוגיסטיים.

תפקידיה של חברת עמילות מכס

תחום השילוח הבינלאומי הוא מורכב וטומן בחובו לא מעט אתגרים לוגיסטיים. מה שחשוב לדעת הוא שגם לאחר סיום המסע של סחורות ממדינת המוצא אל מדינת היעד התהליך לא הסתיים היות שיש לעבור תהליך מורכב של שחרור הסחורה מהמכס. אמנם מדובר על הליך סטנדרטי שקיים בכל מדינה אולם המורכבות של הפרוצדורה מחייבת היכרות עם חוקי היבוא והיצוא של המדינה ומחייבת גם להתמודד עם מערכת בירוקרטית שיכולה להיות מאתגרת למדי.

איך נייעל את התהליך?

כדי להבטיח התמודדות קלה ויעילה עם התהליך ניתן ואף רצוי להיעזר בשירותים של חברה שמתמחה בתחום, הלא היא חברת עמילות מכס.

בישראל קיימות כיום לא מעט חברות כאלה חלקן גדולות וחלקן קטנות והן מציעות מגוון שירותים למי שעוסק ביבוא וביצוא של סחורות. כדי להבטיח תהליך מהיר ובטוח חשוב לדעת כיצד לבחור את חברת עמילות המכס ולשם כך חשוב להגדיר מהם התפקידים של חברה כזו.

המטרה של השירות

שירותי עמילות מכס מבקשים להקל על יבואנים ועל יצואנים שעוסקים בשילוח בינלאומי בהקשר של תהליכים בירוקרטים ולוגיסטיים שנגזרים משילוח בינלאומי.  לשם כך מעסיקות חברות עמילות מכס סוכני מכס מקצועיים שמתווכים בין היבואן או ביצואן ובין רשויות המכס ומייצגים אותם מול הרשויות.

ההיכרות עם החוק ותהליכי העבודה מאפשרים לסוכנים למצוא פתרונות לוגיסטיים שקשורים ביבוא ובאחסון בחורות בשאלות על אחסון, הובלה, פריקה והעמסה ובכך מייעלים ומקצרים את התהליך באופן משמעותי.

חברת עמילות מכס אמונה על כמה וכמה תפקידים והחשובים שבהם הם טיפול במסמכים וברישומים שנדרשים לטובת יבוא ויצוא והגשתם לנציגי המכס,  הדרכת הלקוחות בסיווג הסחורות ובבחירת סוג השילוח, טיפול בתשלומי המסים והאגרות שנלווים לתהליך השילוח, טיפול בביטוח הסחורות, שחרור הסחורה מהמכס בארץ, נוכחות במסוף הפריקה או ההעמסה של הסחורה, מתן שירותים לוגיסטיים שונים כמו אחסון, אריזה או הובלה יבשתית וליווי וייעוץ מקצועי של הלקוח לאורך כל התהליך.

מי אנחנו?

כל אלו יספקו לכם תשובה לשאלה למה לעבוד איתנו. חברת "יחדיו- שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" היא בעלת ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי.

החברה מעניקה שירות מקצועי ברמה גבוהה ותסייע לכם לצלוח את כל אתגרי השינוע והמכס בקלות וביעילות.

עוד מאמרים