שינוע מטענים זו שיטת הובלה מוכרת וותיקה, שמסייעת לכם, אנשים פרטיים או חברות, להעביר את התכולה שלכם, האישית והעסקית.

שינוע מטענים נועד הן להעביר מטענים קטנים יחסית כמו תכולה של בית, והן מטענים כבדים כמו משאיות, מנופים ועוד. מה אתם רוצים להעביר זה לא משנה – החשוב הוא דרך מי אתם עושים את זה.

חברה מקצועית יודעת לקחת כל סוג של מטען, ולהעביר אותו בבטחה ליעדו הסופי

שינוע של מטענים מתבצע באוויר, באמצעות תובלה אווירית (מטוסים), באמצעות תובלה ימית (אוניות), וביבשה – באמצעות רכבים ומשאיות. כל הדרכים האלה מובילות את המטען היקר שלכם בדרכים שאינן תמיד פשוטות, חלקות או קלות לחצייה, ולכן חשוב מאד לעשות את זה בחברה שיודעת להציג בפניכם הוכחות של ניסיון קודם מוצלח בשינוע מטענים.

המטען שלכם יכול להיות רגיש, שביר או אפילו נוזלי, החברה שבה תבחרו לבצע את שינוע המטען אמורה להיות ערוכה לכל סוג של תכולה, מרמת העלאת המטען לסוג התובלה (אונייה, מטוס או משאית), המשך בשימור המטען שלא יזוז, יישבר או ייפגם במהלך הנסיעה, הטיסה או ההפלגה, וכלה בפילוס דרכו של המטען ליעד הסופי שלו. בסופו של מסע מפרך, המטען שלכם צריך להגיע מושלם וללא כל פגע, ואת זה לא כל חברת שינוע מטענים יכולה להבטיח לכם.

פיקוח, אישורים וידיעת החוק

כשאתם שולחים את המטען שלכם ממדינה אחת למדינה אחרת, אתם לא צריכים להכיר את חוקי המדינה המארחת את המטען שלכם, אישורי המעבר וכל מה שצריך להציג בחציית גבולות. מבחינתכם, אתם שולחים מטען ואתם מצפים שהוא יגיע בזמן, בלי להיות מעורבים או להבין את כל התהליכים שקיימים "מאחורי הקלעים" של שילוח בינלאומי, שבהיעדר פיקוח והבנה, יכולים לשבש את הגעת המטען שלכם בזמן.

לכן החברה שבחרתם לשינוע מטענים חייבת להיות מומחית בכל מה שקשור לשינוע בינלאומי, כך שהמטען שלכם לא ייתקע באיזה שדה תעופה או נמל, רק כי לא הוצגו או הוכנו מראש כל האישורים והתעודות הנחוצות. לכל סוג של מטען יש מערך חוקים משלו, ובירור פדרלי משלו.