כדי לשחרר את התכולה שלכם מהמכס כמה שיותר מהר, על מנת שלא תצבור הוצאות וקנסות, אתם צריכים לעבוד מול בעל מקצוע ברמה גבוהה.

עמיל מכס

כדי לשחרר את התכולה שלכם מהמכס כמה שיותר מהר, על מנת שלא תצבור הוצאות וקנסות, אתם צריכים לעבוד מול בעל מקצוע ברמה גבוהה. שחרור הסחורה והייבוא / יצוא שלכם מהמכס הוא בעל משמעות תדמיתית וכלכלית, ובשל כך אתם זקוקים לנו, חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ.

מהו עמיל מכס?

עמיל מכס הוא פונקציה, אשר מכיר  את רזי הבירוקרטיה, יש לו קשרים והוא יודע לעבוד בפן החוקי, כלכלי ובירוקרטי מול אנשי המכס. הוא יודע איך להגיש את הטפסים של ייבוא / יצוא על מנת להוציא ולשלח או לקבל את הסחורה מהר, ככל האפשר, ללא עיכובים מיותרים שנגרמים בגלל טעות במילוי הטפסים. אנו בחברת יחדיו נבצע את כל המאמצים למנוע עבורכם עלויות מיותרות אשר יגרור הרבה הוצאות וכעס עצמי תוך מתן הסברים מתחילת התהליך ועד סיומו.

מה צריך להיות לעמיל מכס

ראשית, צבירת ניסיון רב. מדובר בתחום קטן יחסית, והקשר האישי עם אנשי המכס הוא יתרון גדול שאנחנו חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ יכולים להציע לכם.
ידע כלכלי, בירוקרטי וחוקי רב על מנת לתת לכם מטריית הגנה משמעותית, כדי לייבא או לייצא כמה שיותר מהר את הסחורה בלי לעכב אותה. כאמור, כל עיכוב עולה כסף, משלמים אחסנה וקנסות, וזה נגרם רק בגלל שאתם לא יודעים להתמודד היטב מול המכס.
עמיל מכס עוסק בעבורכם בכל הקשור להובלה ימית, יבשתית, אווירית. הוא אחראי על הביטוח של התכולה מרגע שיצא עד שהגיע ליעדו. הוא גם בקשר עם החברה בחו"ל, ובשל כך צריך להיות בעל קשרים גם שם, ובעל ידע בעבודה מול מדינת היעד.

אין לכם מה להתלבט. חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ היא בדיוק מה שאתם מחפשים!

עוד מאמרים