חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" מציעה עבודה מקצועית מאוד מול גורמי המכס ומול הגורמים בחו"ל שקשורים לכל שילוח.

עמילות מכס

מכולות שמגיעות לישראל

סחורות המגיעות לישראל מרוכזות במכולות גדולות, שעושות את דרכן דרך הים, האוויר או הקרקע. מכולות אלה מאוכלסות זמנית, במחסני המכס הישראלי, כשעל בעליהן לשחרר אותן במהירות רבה ככל שניתן. זאת כדי להימנע מהוצאות מיותרות כגון קנסות ותשלומים שונים הקשורים למכולה ולתכולה שבה.

מכולה שנשארת זמן רב במכס יכולה לגרום נזקים שונים, שחלקם קשורים גם להתנהלות של היבואן מול הלקוחות שלו שמחכים לסחורה. לכן עמיל מכס איכותי ויעיל שמכיר היטב את התחום ואת הגורמים הרלוונטיים במכס, הוא אדם חשוב עבור כל מי שרוצה לראות כיצד הטפסים הנכונים ממולאים במדויק ומוגשים מיידית כדי לשחרר במהרה כל מכולה.

מה כולל שירות של עמילות מכס?

כמו בכל תחום אחר בשוק הישראלי, אנו יכולים לזהות הבדלים לא קטנים בין אנשי מקצוע שמציעים את שירותיהם לכל דורש בכל עניין. כך, גם לגבי שירות חשוב שמציע עמיל המכס ניתן לזהות עד כמה יכולת התעסקות מסודרת ואחראית של אדם מנוסה מדגישה הבדל גדול בינו ולבין אחרים שעוסקים בעבודה זו מול המכס בארץ.

היכולות של אדם מקצועי בתחום זה מציגות היכרות עם כל סוגי ההובלה, אחריות על ביטוח תכולת המכולה לאורך כל הדרך שהיא עושה, קשר רציף עם הגורמים הרלוונטיים בחו"ל, יחסים מסודרים מול עובדי המכס בישראל, ידע מעמיק בכל נבכי הבירוקרטיה וכמובן גם יחס אישי לכל לקוח שזקוק לשירותיו החשובים.

למה לעבוד איתנו כשצריך עמיל מכס?

מאחר וישראל של השנים האחרונות מציגה שוק מסחרי גדול יותר מאשר זה שהכרנו בשנות השבעים או השמונים של המאה הקודמת, הרי שזה ברור לכולנו עד כמה ההיצע של עמילי מכס אינו קטן. אך הדבר רק מדגיש את החשיבות של מציאת מומחה בתחום זה, לא פחות, כדי שכל מכולה תגיע במהרה ליעדה.

חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" מציעה עבודה מקצועית מאוד מול גורמי המכס ומול הגורמים בחו"ל שקשורים לכל שילוח. זאת בזכות אנשים שמתמחים בתחום זה כבר שנים רבות תחת קורת גג רחבה אחת של חברה גדולה, כך שבכל נקודת זמן יש לכל לקוח שלנו למי לפנות כדי למנוע כל מכשול הקשור למכס.

עוד מאמרים