בשנים האחרונות ניתן לזהות כיצד יותר ויותר ישראלים במקומות שונים בארץ מתעניינים ביבוא של מוצרים שונים ממגוון רחב של מדינות ברחבי העולם.

יבוא

מספר היבואנים בישראל רק הולך וגדל

בשנים האחרונות ניתן לזהות כיצד יותר ויותר ישראלים במקומות שונים בארץ מתעניינים ביבוא של מוצרים שונים ממגוון רחב של מדינות ברחבי העולם. כך מגלים היום היבואנים הרבים שיש דרך מסודרת לייבא פריטים שונים מכל מדינה שהיא, כדי שבסופו של תהליך חוקי ויעיל הם יוכלו לשווק את המוצרים ללקוחותיהם.

יבוא הוא לא דבר פשוט כמו שחושבים. על מי שמתכוון לייבא צעצועים, כלי עבודה, חומרי ניקוי או כל דבר אחר לדעת כי עליו לעמוד הן בחוקי המס וניהול העסקים במדינת ישראל והן בחוקי היבוא. זאת יחד עם העובדה שחשוב מאוד לנהל את מערך היבוא ואת מהלכיו מול גורם מסחרי יציב ומנוסה שימנע נזקים כלכליים כבדים.

יבוא הופך לקל יותר עם סיוע מקצועי

בלא מעט מקרים רואים יבואנים שונים כיצד סחורה שהזמינו נתקעת במחסני הנמל או שהיא כזו שכלל אי אפשר לשווק אותה בישראל מסיבות שונות. הדבר מדגיש את החשיבות של סיוע מקצועי, שגם אם הוא עולה כסף כמובן, הוא בהחלט מקצר הליכים, מאפשר שיווק מהיר של הסחורה ומגדיל את הסיכוי של היבואן ליצירת הכנסה בהתאם לציפיותיו.

השוק הישראלי מציע ליבואנים רבים לנהל את מהלכי היבוא שלהם בצורה מקצועית כדי ליהנות מרצף אספקה של המוצרים המיובאים, מתשלום מדויק של המכס לגביהם ומהובלה מסודרת שלהם מנקודת המוצא. אין ספק שכך יכול כל יבואן למנוע עיסוק מיותר שמבזבז זמן רב על תקלות, עיכובים וקשיים אחרים.

למה לעבוד איתנו כשרוצים לייבא לישראל

חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" גאה להציג שילוב חשוב מאוד בין כל האלמנטים שצריך היבואן הישראלי כדי שהסחורה שלו תגיע בצורה בטוחה למחסניו בדרך למכירתה ללקוחותיו השונים. שירות מקצועי כזה מקל על יבוא של מגוון רחב של מוצרים בצורה שוטפת כחלק מניהול נכון של עסק או חברה.

היתרונות של חברת "יחדיו" באים לידי ביטוי בכך שיש לחברה נציגות במעברי גבול, עובדיה מתמצאים היטב בהסכמי הסחר שנכתבו בין מדינות שונות בעולם לבין מדינת ישראל, לקוחותיה מיודעים לגבי מגבלות חוקיות שונות לגבי יבוא, והיא גם מתמחה בעמילות מכס, בהובלות ובשילוח של מטענים. כך מדובר בכיסוי מלא של צרכיו של היבואן הישראלי.

עוד מאמרים

בלוג

מדריך ליבוא אישי

המדריך מספק סקירה כללית עבור צרכנים המעוניינים לייבא טובין לישראל לשימושם האישי. במדריך ניתן למצוא הסברים לגבי מונחים רלוונטיים, מידע על הליך היבוא – באופן

קרא עוד »