חברת יחדיו נותנת פתרון  לכדאיות שינוע הסחורה בהתאם למידות משקל ונפח תוך הקפדה על ביצוע לוגיסטי וקבלת ההחלטות וחסכון כלכלי כשירות ללקוח.

יבוא יצוא בים ובאוויר

יבוא יצוא בים ובאוויר

הלקוח פעמים רבות נמצא בהתלבטות של כדאיות שינוע הסחורה בים או באוויר ביצוא סחורות או יבוא

אנו בחברת יחדיו נותנים מענה ופתרון  לכדאיות שינוע הסחורה בהתאם למידות משקל ונפח תוך הקפדה על ביצוע לוגיסטי וקבלת ההחלטות וחסכון כלכלי כשירות ללקוח.

שיקולים בבחירת יבוא יצוא בים ובאוויר

שיקול משמעותי הוא שיקול העלות, כמה חוסך לכם כל מערך שינוע?

אנשי עסקים חושבים על השורה התחתונה ויש להם תקציב סגור. לכן, ברור שרוצים שעבודת יבוא יצוא בים ובאוויר תעלה כמה שפחות.

לרוב, שילוח ימי עולה פחות, אבל זה תלוי בכל מיני גורמים. למשל, ספקים אוויריים יחייבו אתכם על פי כמות / משקל. לעומת זאת, בים מחייבים על פי גודל המכולה. המשקל משפיע, אבל זה תלוי בגודל.

כי בכל מקרה, תשלמו על מכולה שלמה, לכן אם יש לכם דברים קטנים או לא שווה לקחת שילוח ימי. קחו בחשבון גם דמי אחסנה בנמל, שחרור ממכס ועוד.

שיקול משמעותי הוא שיקול המהירות. באוויר, אין ספק, זה מגיע מהר יותר. לכן תלוי בסחורה שלכם: אם זה בהול, זמן שווה כסף. אם יש זמן, נגיד, שלושה או ארבעה שבועות לחכות, אז הים יהיה הרבה יותר זול ואיטי.

שיקול חשוב הוא האמינות. נכון, שילוח אווירי הוא תחום צעיר יותר, אבל יש בו יותר אמינות, בעיקר כי הוא מגיע ישר מנקודה לנקודה, ואפשר באמצעות ברקודים לעקוב אחרי השילוח.

שיקול חשוב הוא השפעה על הסביבה. אנחנו אנשי עסקים אבל כסף זה לא הכול, וחשוב לשמור על הסביבה. במובן זה, אווירונים מזהמים הרבה יותר מאוניות.

למה דווקא איתנו?

חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ היא החברה המקצועית ביותר בכל הסיוע לבחירה.

בחירת טכנולוגיה או דרך לשנע את התכולה, ליווי מרגע קבלת הזמנה ועד שחרור המשלוח אפשרויות אלו אנו נשמח להעמיד לרשותכם באמצעות הידע, הניסיון והקשרים שלנו, לבחור את הדרך הטובה וגם ללוות אותה הלכה למעשה.

עוד מאמרים