מאמרים חדשים

ברזיל סקירה כלכלית אוגוסט 2021

הרפובליקה הפדרלית של ברזיל היא המדינה הגדולה באמריקה הלטינית (אמל"ט), תופסת כמחצית משטח היבשת וגובלת בכל מדינות היבשת, מלבד צ'ילה ואקוודור. ברזיל הינה פדרציה, המורכבת

קרא עוד »
ארכיון
דצמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

הדרישות והיתרונות ביבוא מכולות

יבוא מכולות הינו אחד הכלים החשובים והמרכזיים בתחום שילוח בינלאומי. מדובר באמצעי אפקטיבי בעולם היבוא והייצוא המתבצע בהתאם ובכפוף לחוקי המדינות השונות.

יבוא מכולות הינו ענף רחב המאפשר להוביל סחורות מכל רחבי העולם ולכל יעד. השימוש הנרחב במכולות מבוסס על הצורך להוביל מטענים גדולים וכבדים וכמויות גדולות של סחורה ממקום למקום בצורה בטוחה.

התחום מחייב ידע ובקיאות ברזי החוקים השונים הנוגעים לדרך ביצוע הסחר ולתקנות המיסוי והמכס המשתנים בין מדינות שונות. יבוא מכולות חייב להתבצע בליווי וייעוץ מקצועי של מומחים המכירים את הסכמי הסחר השונים ואת חוקי הייבוא והייצוא.

הדרישות והיתרונות ביבוא מכולות

תחום יבוא מכולות הולך ומתפתח וזאת נוכח היקפי פעילות המסחר ההולכים וגדלים עם סין, ארה"ב ומדינות האיחוד האירופאי.

השימוש במכולות חוסך בעלויות ומאפשר לשנע מטענים גדולים וכבדים לכל קצווי העולם ולייבא סחורה בכמויות גדולות מכל מקום. יבוא מכולות מהווה את הדבר בחם בעולם הסחר הבינלאומי.

בבואכם לבחור ולבחון אפשרות ליבוא מכולות, הרי שרצוי להסתייע בגורמי מקצוע בעל ניסיון וידע בתחום. המומחים יבצעו עבורכם בדיקות שונות על מנת להתאים את אופן השילוח לצרכיכם ומאפייניכם האישיים. הבדיקה המקדימה תאפשר לכם לבחור נכונה את סוג וגודל המכולה בהתאם לסוג הסחורה אותה אתם מייבאים.

הבדיקות כוללות את סוג וגובה המיסוי, האם ישנן דרישות יבוא בלתי מכסיות דוגמת רישוי, חובת סימון ומכון התקנים? מהו המחיר לאחר ההוצאות הנלוות והמיסים? מהיכן כדאי לייבא? והאם ישנם הגבלים או איסורי קנייה מהמדינה המסוימת?

זירוז הליכים בירוקרטיים וצמצום עלויות

בכל פעולת יבוא יש צורך להתמודד עם בירוקרטיה שלעתים עשויה להיות מסורבלת. ההליך הבירוקרטי עלול לעכב את היבוא ועל מנת לבצע את ההליך בצורה מהירה ויעילה, חשוב להסתייע  באנשי מקצוע מומחים שיחשבו עבורכם את ערך העסקה כולל הובלה וביטוח.

הליווי המקצועי יבחן את כל ההיבטים הרלוונטיים בהם: שיעורי המכס, מס קנייה, היטל משווה ומס ערך מוסף.

חברת יחדיו הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום שילוח בינלאומי, עמילות מכס ופתרונות שינוע יעילים.

צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לכל אורך תהליך יבוא מכולות ויעניק לכם שירותי עמילות מכס לשחרור מהיר של הסחורה ולצמצום עלויות. צרו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה!

עוד מאמרים בנושא...