שירותי עמילות מכס הם למעשה חבילת מעטפת של שירותים שמטרתם להקל על היבואן או היצואן בהתמודדות עם התהליך הבירוקראטי שעלול להיות סבוך- שחרור סחורה מהמכס.

איך נבחר חברת שילוח ועמילות מכס?

החשיבות של חברת עמילות המכס היא בחיסכון בזמן ומשאבים בתהליך השילוח הבינלאומי. החברה מעניקה טיפול במסמכים וברישומים שכרוכים ביבוא וביצוא ואחראית להגישם לנציג המכס. בנוסף היא אמונה על הדרכת הלקוח בכל הנוגע לסיווג הסחורה ומייעצת בבחירת סוג השילוח. כחלק מתפקידה חברת עמילות מכס מבצעת טיפול בתשלומי מסים ואגרות, ביטוח המטען ושחרור הסחורה מהמכס בארץ. כדי לבצע את תפקידה נוכחת החברה במסוף הפריקה או ההעמסה של הסחורות תוך ליווי וייעוץ מקצועי של הלקוח לאורך כל התהליך.

כדי לבחור את החברה המתאימה שתבצע עבורנו את השילוח חשוב לבחור בחברה מקצועית בכלת ניסיון ויכולת בהעברה ובשינוע הבינלאומי של המוצר או הסחורה שאנחנו נדרשים להעביר. כדי לעשות זאת יש להביא בחשבון את הדחיפות של השילוח, משקל ונפח הסחורה ומחיר ההובלה. בנוסף יש לקחת בחשבון גם את גודל המטען, סוג המטען, סוג האריזה שלו, ערכו, היעד שאליו אנחנו מבקשים להעביר אותו ועוד.

למה לעבוד איתנו?

למי ששואל את עצמו למה לעבוד איתנו נסביר שחברת "יחדיו- שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ", מחזיקה בניסיון רב שנים בשילוח בינלאומי תוך מתן שירות מקצועי ברמה בינלאומית שמאפשר לצלוח את המכשולים שעלולים לצוץ בעסקאות בינלאומיות.

עוד מאמרים