אנחנו חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ מציעים לכם שינוע מטענים ברמה הגבוהה ביותר. לא יודעים מה זה? הישארו איתנו.

שינוע מטענים

שינוע מטענים אמנם נכנס לשגרה הישראלית קצת מאוחר, בעיקר בגלל פתיחת השווקים רק לפני 20 שנה, וגם בגלל שישראל קטנה מאד ביחס לשאר העולם. אבל כיום שינוע מטענים, מושג שאולי שמעתם אבל לא ידעתם מה הוא אומר, הפך לשגרה של ממש.

אנחנו חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ מציעים לכם שינוע מטענים ברמה הגבוהה ביותר. לא יודעים מה זה? הישארו איתנו.

שינוע מטענים, מה זה?

מדובר על הובלה גדולה, לא על הובלה רגילה כמו מעבר דירה או משרד לדוגמא.

מקצועיות של החברה באה לידי ביטוי בתכנון מושכל של התהליך, מה שמאפשר לבצע אותו ביעילות, תוך חיסכון של זמן ושל כסף

פרויקט שינוע מטענים – רק אצלנו – חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ

אחד האתגרים הגדולים בכל הקשור לשינוע מטענים הוא לא רק המקצועיות והרישיון לעסוק בכך, כיוון ששירות זה מספקים עוד מספר משלחים בענף , האתגר הגדול הוא שמירה על התכולה באיכות הגבוהה ביותר, באמצעים אנושיים וטכנולוגיים שיש לחברת יחדיו, שינוע משלוחים באוויר ובים, מתן שירות מקצועי ואיכותי תוך שמירה על איכות הסביבה  וזאת כמובן לצד אישורים, רישיונות וניסיון עתיר שנים.

מה אנחנו מציעים לכם?

חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ מציעה את השירותים הבאים:

  1. רישיון, ניסיון ואישורים
  2. ידע מקצועי לשינוע כל מטען, מהובלת קרוון פשוט ועד הובלה של מטענים עם חריגות
  3. התחשבות בסביבה: תכנון הובלה יבשתית בשעת עומסים בכבישים מציאת פתרונות חלופיים , התחשבות בנהגים, זיהום אוויר, בטיחות ועוד.
  4. בניית משימה מתכוננת מראש : עמידה בזמנים ולקיחת אחריות.

אם אתם מעוניינים בעבודת שינוע מטענים איכותית ומקצועית אנחנו חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ נשמח להעמיד לרשותכם את הציוד, הצוות והניסיון שלנו.

עוד מאמרים