כל משלוח של ייבוא או ייצוא, דורש בסופו של דבר שחרור מהמכס. בין אם מדובר בעבודת שחרור משלוח ימי/אווירי עבודה בירוקרטית, משפטית…

שחרור משלוח ימי

שחרור משלוח ימי

כל סוגי משלוח של ייבוא או ייצוא, דורש שחרור מהמכס.

לפעולה זו נדרש חברה מקצועית שתבצע בעבורכם את העבודה הבירוקרטית והמשפטית, הדורשת קשרים רבים. חברת יחדיו אשר ברשותה ניסיון רב בתחום תעמוד לרשותכם במתן שירות זריז ומהיר.

שחרור משלוח ימי – מה זה אומר

כל משלוח דורש פיקוח, רישיון על ידי המכס, מה שנקרא עמידה בתנאי צו ייבוא חופשי. גם אם מדובר בייבוא אישי,. הכדאיות לשחרור יבוא ים בדרך כלל הוא בגים סחורות עם נפח ומשקל גבוה לדוגמא  מכוניות – שחרור עבור מכוניות נדרש הליך שחרור מסודר, כדי שהמדינה תעדכן שהרכבים הגיעו ארצה. מה שקובע בדרך כלל הליך שחרור הוא ערך המשלוח לצרכי מכס, התאמה לסוג הטובין במשלוח וגם המשקל שלו.

שחרור משלוח ימי – מה ההליך

ישנם מספר הליכי שחרור משלוח ימי. הראשון הוא PRE-CLEARANCE, הליך מהיר, שמאפשר לחברה בע"מ בתיאום מראש, לשחרר באופן רציף ללא עיכובים. ניירת מועברת למכס מראש. בדרך כלל מדובר במשלוחים לא יקרים שערכם של כל אחד מהם לא עולה על 1000 דולר. ההליך השני הוא שחרור משלוח יומי בצורה פרטית, FORMAL ENTRY, אשר אינו מוגדר כהליך מהיר, בתהליך זה נדרש מספר שבועות של תהליך בירוקרטי ונעשה בצורה מסודרת. אין הגבלה של מחיר. ערך המשלוח כולל את הפרמטרים הבאים: עלות המוצר, עלות הביטוח, עלות המשלוח, עלות ההובלה ארצה ובתוך הארץ, תשלום לשליח. לשילוב זה קוראים CIF והוא כולל מוצר, ביטוח והובלה.

למה – חברת יחדיו שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ

חברת יחדיו – מבצעת שחרור מהיר, איכותי ומקצועי, ללא תשלום קנסות או עיכובים שעולים לכם כסף. אם רוצים לשמור על שווי שוק איכותי תוך שמירה על חסכון בעלויות נדרש ביצוע של  עמילות מכס מקצועי . הייחודיות שלנו במציאת פתרונות בזמן אמת,  ניסיון והידע אשר יעמדו לרשותכם בכל שרשרת הלוגיסטיקה הנדרש.

שירות "מדלת לדלת"

DOOR TO DOOR, היא המומחיות שלנו בחברת יחדיו – באמצעות שירות זה אנחנו מבטיחים שאתם תקבלו את המשלוח שלכם בצורה מבוקרת, מפוקחת, אמינה ומהירה.

אנו מציעים שירות זה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, לרבות שליחות דחופה ברגע האחרון.

היתרון הגדול שלנו הוא קשרים רבים במדינות רבות, שינוע משלוח בהול כרוך במקצועיות וניסיון רב  לוודא הגעת המשלוח בזמן אמת תוך מתן עמידה בזמנים.

עוד מאמרים