נמל חיפה הינו יעד מרכזי לקליטת מטענים מרחבי העולם והכנסתם לגבולות ישראל וכן שילוח מטענים מישראל לשאר חלקי העולם.

נמל חיפה

חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ", בעלת ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי. אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים ונשמח לעזור לך לעבור את המכשולים הרבים הנמצאים בקיום עסקאות בינלאומיות.

נמל חיפה הינו יעד מרכזי לקליטת מטענים מרחבי העולם והכנסתם לגבולות ישראל וכן שילוח מטענים מישראל לשאר חלקי העולם. הנמל ממוקם במפרץ טבעי המאפשר כניסה ויציאה של אוניות מסע לאורך כל ימות השנה, בסמוך לציר הספנות מתעלת סואץ ואליה.

נמל חיפה הינו הנמל הגדול בישראל. מסופי המכולות של נמל חיפה, בהם מסוף הכרמל, הם מהמתקדמים בארץ ומאפשרים פריקה וטעינה של סחורות בתפוקות ותדירויות גבוהות. העבודה בנמל מתבצעת 24/7 ב- 3 משמרות רציפות.

הטיפול במטענים הנכנסים לנמל מתבצע במרכז המקומי לתאום תפעולי. מרכז בו מתבצעת עבודת ריכוז האינפורמציה בכל הקשור לביצוע הליכי התפעול השונים בנמל, כמו גם דיווח על אירועים חריגים באם נדרש, הן על ידי גורמי הנמל והן על ידי גורמי חוץ.

בכדי לשחרר מטענים המגיעים אל נמל חיפה, יש להיעזר במרכז המידע במחלקת המכולות של הנמל. מדובר ביחידה המפעילה עמדות לקליטה ושיגור מכולות ומטענים בשטח הנמל כגון עמדות מאזניים, ריכוז וטיפול במטען עצמו, הפעלת מוקד תמיכה ללקוחות, איתור ופתרון תקלות באם צריך ועוד.

בנוסף לכך יש להיעזר בין השאר במדור הכנסות, העוסק בגביית האגרות עבור מגוון השירותים שהנמל מספק. גביה זו נערכת במחלקת הכספים ומחושבת על פי תעריפים וכללים הקבועים בחוק. הגביה עבור שילוח או שחרור המטענים מתבצעת בהתאם לפרטים הנרשמים מראש במסמכים הרלוונטיים של האוניה או המטען עצמו, ובהתאם לדיווחים המועברים למחלקת הכספים ממחלקות תפעוליות שונות ברחבי הנמל.

מדוע לעבוד דווקא עימנו?
קשריה הרציפים והיעילים של חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" עם נציגי ומוקדי הנמל השונים, מאפשרים מעקב יעיל אחר הסחורות המגיעות עבור לקוחותינו, תקשורת יעילה עם מחלקות הנמל השונות, טיפול מהיר בהליכי הקליטה והתשלום ואף זירוז השחרור ככל הניתן.

אנו ב"יחדיו" נעשה את הכל קל ויעיל יותר עבורכם.
נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת יעוץ אישית או פניה טלפונית. ברשותנו התשובות לכל שאלה והפתרונות לכל סוגיה בתחום.

עוד מאמרים