החברה סיימה שלב נוסף בקידום שטר המטען האלקטרוני עם הטמעת הפלטפורמה של WAVE המאפשרת הנפקת שטר מטען אלקטרוני.

משבר הקורונה: צים מקדמת שימוש נרחב בשטר מטען אלקטרוני

החברה סיימה שלב נוסף בקידום שטר המטען האלקטרוני עם הטמעת הפלטפורמה של WAVE המאפשרת הנפקת שטר מטען אלקטרוני. ניר אבני, מנכ״ל צים ישראל: ״במיוחד במהלך המשבר הנוכחי, יש חשיבות עליונה ליכולת להעביר מסמכים מקוריים באופן דיגיטלי ומרחוק״

צים סיימה שלב נוסף בקידום שטר המטען האלקטרוני eB/L עם הטמעת הפלטפורמה של WAVE המאפשרת הנפקת שטר מטען אלקטרוני ממערכות ה-LEGACY שלה. משלוח ראשון הושלם בחודש שעבר על ידי היצואן הישראלי המוביל גן שמואל, וחברת השילוח ICL Intelligent Logistics שאימצו את השירות המשופר תוך קיצור משמעותי בזמנים והפחתת עלויות.

ניר אבני, מנכ״ל צים ישראל: ״במיוחד במהלך משבר הקורונה הנוכחי, ישנה חשיבות עליונה ליכולת להעביר מסמכים מקוריים באופן דיגיטלי ומרחוק, תוך הפחתת הצורך במגע ישיר. בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח שלנו עם Wave מאז 2018, סיימנו את הטמעת הפלטפורמה של Wave במערכות צים, ובכך ביכולתנו לצמצם למעשה את משך הזמן להעברת מסמכים, מימים למספר דקות, לצד יתרונות נוספים ללקוחות שיבחרו להצטרף לשירות״.

ז׳אן פלביאן, Wave סמנכ״לית מכירות ואסטרטגיה בחברת, ציינה כי ״הטמעת הפלטפורמה של WAVE על ידי צים מדגישה את המאמצים המתמשכים שלנו לספק לתעשיית הסחר הבינלאומי תהליך דיגיטלי פורץ דרך במתכונת חדשנית ויעילה. אנו שמחים שנבחרנו על ידי גורמים מובילים בתעשייה כדי לקדם את מאמצי הדיגיטציה שלהם. חברתנו מזמינה את כל בעלי העניין בענף להצטרף לרשת המשתמשים בטכנולוגיית Wave״.

טכנולוגיית Wave המאפשרת את התהליך נועדה לשקף הנפקה של מסמכי נייר מקוריים ותהליכים נלווים בפורמט דיגיטלי לחלוטין, התואם את הסטנדרטים המשפטיים הנהוגים בתעשייה, תוך שיפור היעילות, מניעת שגיאות, חסכון והורדת סיכונים.

פורסם באתר www.port2port.co.il

 

עוד מאמרים

הסכמי סחר

צים מציעה שירות הובלה ישיר לאמירויות

השירות יינתן באמצעות שני שירותים קיימים של צים: קו הודו – מזרח הים התיכון (ZIE) יציע שירות עבור יצוא מישראל ונמלי הים התיכון; וקן ישראל הודו (ZII) יציע שירות למטענים מנמל ג׳בל עלי לחיפה.

קרא עוד »
חדשות האתר

נמל חיפה: אניית MSC נוספת הגיעה מהאמירויות

נתניהו מבקר בנמל חיפה | צילום: ורהפטיג-וניציאן נתניהו מבקר בנמל חיפה | צילום: ורהפטיג-וניציאן הקודם הבא האנייה MSC Heidi נכנסה אתמול לפנות בוקר לנמל והחלה בפריקת המכולות שעליהן, בין היתר, מוצרי חשמל.

קרא עוד »
הסכמי סחר

איגוד לשכות המסחר: הסכם לשת״פ עם לשכת המסחר והתעשייה של בחריין

תמונה מאירוע החתימה | צילום: יח"צ במסגרת החתימה על הסכם שנחתם אמש לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לבחריין, איגוד לשכות המסחר בישראל חתם על MOU מזכר הבנות לשיתוף פעולה עסקי עם לשכת המסחר והתעשייה של בחריין

קרא עוד »
חדשות האתר

היסטוריה בנמל חיפה: אניית MSC עגנה עם מטענים מהאמירויות

האנייה MSC Paris נכנסת עם הזריחה לנמל חיפה. פקידה שבועית צילום: ארז סימון – גיאודרונס צילום: ארז סימון – גיאודרונס צילום: ארז סימון – גיאודרונס צילום: ארז סימון – גיאודרונס צילום: ארז סימון – גיאודרונס הקודם הבא לראשונה בהיסטוריה של נמל חיפה ושל מדינת ישראל נכנסה היום עם הזריחה לנמל הצפוני אניית מכולה של חברת MSC – האנייה MSC Paris ועליה מכולות שהגיעו ישירות מנמל ג׳בל עלי בדובאי שבאיחוד

קרא עוד »