בעידן הגלובלי סחר בינלאומי הוא אחד מאבני היסוד של עולם הכלכלה. חברות בינלאומית, חברות רב לאומיות ואנשים פרטים נדרשים באופן קבוע – בין אם בתדירות יומיומית, שבועית או חודשית לשירותי שינוע ממדינה למדינה.

מדוע לבחור ב"יחדיו" כחברת עמילות המכס שלכם?

בעידן הגלובלי סחר בינלאומי הוא אחד מאבני היסוד של עולם הכלכלה. חברות בינלאומית, חברות רב לאומיות ואנשים פרטים נדרשים באופן קבוע – בין אם בתדירות יומיומית, שבועית או חודשית לשירותי שינוע ממדינה למדינה של מוצרים לאספקה אישית או סחורה במסגרת עסקאות בינלאומיות.

רשת האינטרנט הפכה את הסחר הבינלאומי לעניין שבשגרה ומטבע הדברים שילוח בינלאומי הוא נדבך משמעותי בחיינו ובעולם העסקים.

מה האפשרויות של שילוח בינלאומי?

מפעל שנזקק לחומרי גלם לצורך תפעולו וניהול מוצר מסוים, אנשים שמבצעים רכישות בחוץ לארץ ובעלי חברות שמייצאים סחורה למדינות רחוקות – כולם נזקקים לחברת עמילות מכס שמבצעת שילוח ושינוע בינלאומי באופן מקצועי בהתאם לסוג התכולה, יעדה ודחיפות ההובלה שלה.

שינוע בינלאומי יכול להתבצע באוויר, בים וביבשה ובכל סוג של שילוח ניתן להבחין בכמה תתי סוגים שמושפעים מסוג המוצר, היקף התכולה, מידת הדחיפות שלו ועוד מאפיינים נוספים.

האתגרים שמהם עשוי שילוח בינלאומי

שינוע תכולה דורש לא מעט אחריות וניסיון ולא בכדי חברות עמילות מכס נדרשות לקיים שרשרת אספקה ארוכה שמחברת בין גורמים שונים בצורה הטובה ביותר.

זה כולל איתור אופן התובלה הנכון ביותר, הענקת אפשרויות אחסנה בהתאם לצורך וכמובן מתן ביטוח לתכולה בהתאם לסוגה, גודלה והסיכונים שעומדים בפני הלקוח.

כמו בכל החלטה עסקית גם כאשר אנחנו בוחרים חברת עמילות מכס חשוב לבצע סקר שוק.

כל חברה מציעה סל שירותים שונה ובהתאם לכך מוצעות עלויות שונות. השוק תחרותי מאד וניתן להתמקח על היקף השירות ועל המחיר. בנוסף, חשוב לבדוק את ההמלצות על החברה ולקבל המלצות מלקוחות עבר.

חשוב לזכור שחברות מקצועיות ומנוסות בהסכמי סחר ייעלו את התהליך ויסייעו להפחית עלויות ולכן ההתקשרות עמן משתלמת במיוחד.

היתרון שלנו

כדי לענות על השאלה למה לעבוד איתנו, נסביר שחברת "יחדיו- שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ" היא חברת שינוע בעלת ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי. כחלק מהאמונה ששירות מקצועי כולל זמינות ושקיפות אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים ומציעים ליווי לכל אורך שרשרת האספקה תוך מתן המידע הנדרש והסיוע שכל לקוח נזקק לו.

עסקאות בינלאומיות טומנות בחובן לא מעט מכשולים ובזכות ניסיון רב שנים יש ביכולתו לתת מענה מותאם לכל לקוח ולקוח.

עוד מאמרים