יצוא סחורות – למה כדאי להשתמש בעמיל ולא להתמודד לבד

יצוא סחורות – למה כדאי להשתמש בעמיל ולא להתמודד לבד

חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ", בעלת ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי. אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים. 

יצוא הינו הזדמנות גדולה היכולה להפוך את העסק המקומי שלך לחברה בינלאומית משגשגת. ההחלטה לייצא הינה החלטה עסקית שנעשית לאחר בדיקות ובחינת נותנים כגון הכרה עם שווקי היעד, מרחקי היעד, השקעות שיש לעיתים לבצע בהתאמת המוצר לשוק זר, פתיחת ערוצי שיווק, הכשרת כוח אדם מקומי, לוגיסטיקה, ביורוקרטיה ועוד.
לשם כך, הניסיון הרב, הידע והקשרים שלנו בחברת  "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ", יוכלו לסייע לכם להגשים את הצעד המשמעותי הזה באופן הטוב והמקצועי ביותר.

בדיקת מוכנות ותכנון היצוא
החדירה לשווקים בינלאומיים הנו כאמור תהליך מורכב. לאחר שלב בדיקת יתרונות היצוא עבורך,   יש לפנות לתהליך בדיקת המוכנות לשיווק בינלאומי ותכנון היצוא. בשלב זה חיוני לבחון את העסק שלך מול השוק הבינלאומי ולזהות אם ישנם פערים כלשהם לקראת תחילת יצו לחו"ל.

הכנת תכנית שיווק
בדיקת המוכנות העלתה שחברתך מוכנה ליצוא וכן בחרת מוצרים ויעדי יצוא, מגיע שלב גיבוש תכנית שיווקית. תוכנית המנתחת היכן נמצא העסק כיום, לאן הוא רוצה להגיע, וממפה את כל הפעולות השיווקיות הנדרשות על מנת להשיג יעדים אלו. אסטרטגיה וצעדים לפעולה.

הובלה ודוקומנטציה
לאחר שבחרת בתכנית השיווק המתאימה עבורך, עליך להכיר היטב את תהליכי ההובלה והדוקומנטציה הכרוכות בתהליך היצוא. לצורך כך רצוי להיעזר בחברת שילוח בינלאומי שתוכל לסייע בכל הקשור להכרת השוק הבינלאומי, הרגולציה שלו, תמחור נכון, שיטות תשלום בינלאומיות, טיפול בהזמנה, הובלת הסחורה, קידום ביורוקרטי נדרש ועוד ועוד. תהליך נכון יעניק ללקוח בחו"ל שרות טוב יותר ותדמיתך כחברה מקצועית תתחזק, כמו גם  הורדת רמת האי ודאות וחשיפה להפתעות ועלויות בלתי צפויות. על כן רצוי להפקיד את הנושא בידיים מנוסות ואמינות, שיהפכו את השאיפה שלך לברת השגה.

ומדוע לבחור דווקא בנו?
אצלנו, בחברת "יחדיו" תמצא את כל המענה המקצועי לתכנון, ניתוב והובלת היצוא שלך באמצעות אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה וטובי המומחים. צור קשר עוד היום לפגישת יעוץ, בכדי לקדם את השלב הכל כך משמעותי עבור פתיחת העסק שלך ליעדים בינלאומיים. הכל אפשרי ואנחנו כאן כדי לבצע זאת. 

 

עוד מאמרים