חברת יחדיו שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הלוגיסטיקה DFDS Transport מדנמרק.

יחדיו שילוח בינלאומי משתפת פעולה עם DFDS

יחדיו שילוח בינלאומי משתפת פעולה עם DFDS

חברת יחדיו שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הלוגיסטיקה DFDS Transport מדנמרק; חברת DFDS, מקבוצת DSV הדנית, היא אחת מהקבוצות המובילות בעולם להובלה ולוגיסטיקה

במסגרת זו נפגש לאחרונה מנכ"ל יחדיו שילוח ועמילות מכס, שמעון קניאס, עם סגן נשיא DFDS מר פיטר לארסן וחתם על ההסכם לשיתוף פעולה, שנכון להיום כבר נכנס לתוקפו ומאפשר לחברת יחדיו לתת שרותים ללקוחותיה מהיעדים בסין, ארה"ב, ספרד, פורטוגל, צרפת ואיטליה, מתוך מגמה להרחיב את שיתוף הפעולה מיעדים נוספים.

חברת DFDS, מקבוצת DSV הדנית, היא אחת מהקבוצות המובילות בעולם להובלה ולוגיסטיקה. החברה,  שנוסדה בארצות הסקנדינביות, הלכה והתפתחה לקונצרן גדול על ידי התפתחות טבעית ועל ידי רכישת חברות נוספות, ופעילה ב-36 מדינות באירופה, בצפון אמריקה ובמזרח הרחוק. לאחרונה נרכשה גם חברת בכמן הגרמנית העוסקת בהובלות יבשתיות ברחבי אירופה.

קבוצת DSV הדנית מורכבת מ-3 חברות: ,  DFDS Transport A/S (Road), DFDS Transport Air & Sea Holding A/S,  ו- DFDS Transport Solutions Group A/S .

התחום העיקרי שבו פועלת החברה הוא בשטח ההובלות, אך בהיותה בנויה על מספר חברות היא מספקת שרותים מקצועיים ופתרונות לוגיסטיים משלימים המתבססים על רשת מבוססת של תחבורה יבשתית ברחבי היבשת.

פורסם באתר www.port2port.co.il

עוד מאמרים