תחום היבוא הינו תחום המצריך ידע, ניסיון, שליטה בחוקים בארץ ובחו"ל, הבנה וקשרים עסקיים ורגולטוריים.

יבוא סחורות

מדוע כדאי להשתמש בעמיל מכס ליבוא סחורה?

חברת "יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ", בעלת ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי. אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים.

תחום היבוא הינו תחום המצריך ידע, ניסיון, שליטה בחוקים בארץ ובחו"ל, הבנה וקשרים עסקיים ורגולטוריים. בבואכם לייבא סחורה או טובין, חשוב לעמוד מראש על מה שניצב בפניכם, בכדי להימנע משגיאות, עיכובים ואף עלויות כלכליות מעבר לנדרש. אנו בחברת "יחדיו" נעניק לכם שירות עמילות מכס מקיף ויעיל, שיהפוך את החלום שלכם למציאות.

איתור המוצר והספק

יבוא סחורה מחו"ל מתחיל בסקר שוק לגבי המוצר אותו תרצו לייבא. האם הוא כבר נמכר בארץ? כיצד? לאילו שווקים? האם המוצר עומד בחוקי היבוא ומותר ליבוא לישראל? מהו קהל היעד שלו? וכיו"ב. השלב הבא הוא איתור המוצר דרך ספק בחו"ל. איתרתם ספק מתאים? בשלב זה רצוי לברר מראש את פרטי המכס עבור אותו מוצר, באמצעות קבלת קוד מכס בינלאומי לצורך סיווג סחורות. בחלק מהמקרים ניתן ואף רצוי להיכנס למו"מ מול הספק על תעריפי המחיר, בהתאם לכמות, תנאי המכר ותנאי התשלום.

הזמנת סחורה וקבלתה בישראל

השלב הבא הוא להוציא הזמנה לספק ואתם בדרך הנכונה. בשלב זה, במידה ומדובר ביבוא מסחרי, על הספק לדאוג להובלת הסחורה עד לנמל היעד שלכם. אלא שהליך היבוא אינו מסתיים עם הגעת הסחורה לישראל. בשלב זה נדרשות מספר פעולות שבלעדיהן לא ישוחררו אותן סחורות לרשותכם.

דרוש עמיל מכס

כשמדובר בכמויות סחורה גדולות, רצוי ואף הכרחי להיעזר בשירותי חברת עמילות מכס שתייצג אתכם מול הרשויות, באופן נכון, מקיף ויעיל. לאחר הגעת המטען לישראל, דואג עמיל המכס להוצאת פקודת מסירה / איתור של המטען, נמצא בקשר רציף מול הגורמים הרלוונטיים בארץ, מלווה את תהליך האיתור וקביעת סיווגי המכס, מסדיר את תשלום המיסים מול מקבל הסחורה, מסדיר את כל ההיתרים והאישורים הנדרשים מול גורמי המכס, ועד שחרורה של הסחורה לידיכם.

עמיל מכס מקצועי ומיומן אמור ליעל עבורכם את כלל התהליך ולסייע לכם לסיים את המסע על הצד הטוב והמשתלם. בעת בחירת סוכן / עמיל מכס, חשוב למצוא סוכן אמין, מקצועי ובעל מונטין.

מדוע לבחור דווקא בנו?

אצלנו, בחברת "יחדיו" תוכלו ליהנות מאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ומטובי המומחים. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישת יעוץ לא מחייבת. מבטיחים לענות על כל שאלה ולסייע בכל שיידרש. 

עוד מאמרים