ישראל מקיימת הסכמי סחר עם מרבית מדינות העולם, מטרתם, הורדת עלויות מכסים ויצירת הזדמנויות אטרקטיביות לאנשי עסקים ישראלים בשווקים הבינלאומיים.

הסכמי סחר בין מדינות לישראל

הסכמי סחר בין מדינות לישראל

ישראל מקיימת הסכמי סחר עם מרבית מדינות העולם.

מטרתם, הורדת עלויות מכסים ויצירת הזדמנויות אטרקטיביות לאנשי עסקים ישראלים בשווקים הבינלאומיים.

חברת "יחדיו" בעלת ניסיון עשיר ומתמחה בשינוע מטעני יבוא ויצוא בים ובאוויר ובמתן שירותי עמילות מכס ושמה דגש על מתן שירות מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים.

אנו בחברת "יחדיו" נשמח לעזור לך להתמצא בין הסכמי הסחר השונים ולהעניק לך שקט נפשי.

ישראל היא מדינה כלכלית חזקה מאד, ולמרות שהיותה קטנה וללא משאבי טבע משמעותיים, היא יציבה ועצמאית. אחת הסיבות לכך היא הסכמי סחר רבים שהיא מקיימת. הסכמי סחר בין מדינות לישראל הוא נכס אסטרטגי וכלכלי משמעותי של המדינה. אם אתם זקוקים לסיוע בפענוח וקידום עסקאות כלכליות שלכם מול מדינות אחרות בעולם, אנחנו חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם שירות כולל.

הסכמי סחר בין מדינות לישראל

לישראל הסכמי סחר רבים עם מדינות אחרות. בין היתר, ארה"ב, מדינות באסיה, איסלנד, האיחוד האירופאי ומצרים. בהמשך נפרט את המדינות. הסכמים אלו הינו חלק בלתי נפרד לכלכת המדינה לדוגמא:  היתר במיסים על משאבי טבע, שכירות, מס רווחים, השקעות ועוד.  חברת יחדיו  – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ תסייע לכם בהצלחת עסקאות שלכם מעבר לים. בין היתרונות: הקלות ופטור ממכס על סחורות לכל המדינות שיש להן הסכם סחר עם ישראל.

מאפייני הסכמי סחר בין מדינות לישראל

  1. פטור מתשלום מכס בין המדינות החתומות
  2. ביטול מכשולים כמו רישיון ייבוא, מכסות ייבוא, היטלים, הפחתת מכס באופן מידיי ועוד
  3. מתן אפשרות לכל מדינה לשמור על תעריף מכס עצמאי כלפי מדינות אחרות – למשל, תעריף אחד בין ישראל לקנדה ותעריף אחר בין קנדה למצרים ותעריף אחר בין ישראל לאוסטריה
  4. משלוח ישיר בין ישראל ומדינה נוספת

מה היתרון בעבודה אתנו?

חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ היא החברה היחידה המתמחה בעבודה מול כל המדינות שישראל חתומה מולן.

הייחודיות שלנו כמשלח בינלאומי היא לפשט עבורכם את הסכמי הסחר ולהעניק ערך מוסף וכדאיות להלן פירוט המדינות בהן יש הסכמי סחר:

ארה"ב, טורקיה, EFTA  אוסטריה, איטליה, אירלנד, אסטוניה, בולגריה, בלגיה, בריטניה, גרמניה, דנמרק, הולנד, הונגריה, יוון, לוקסמבורג, ליטא, לטביה, מלטה, סלובקיה, סלובניה, ספרד, פולניה, פורטוגל, פינלנד, צ'כיה, צרפת, קפריסין, רומניה, שוודיה, דרום אמריקה, קנדה, ירדן, מצרים, ועוד.

עוד מאמרים