בכל שנה עוברות בישראל כמויות אדירות של סחורות, בין אם בהובלה יבשתית, ימית או אווירית.

הובלה יבשתית

הובלה יבשתית

בכל שנה עוברות בישראל כמויות אדירות של סחורות, בין אם בהובלה יבשתית, ימית או אווירית. בהובלה זו יש אתגרים עצומים, בין אם שמירה על איכות הסביבה, הגעה בזמן במובן ששומר על הרווחים והחוק, ובטיחות. עבודה של הובלה יבשתית היא אולי "הפשוטה" ביותר, אבל גם בה יש הרבה מאד אתגרים.

חברת יחדיו תדאג לשנע עבורכם עם מוביל יבשתי אשר נותן עבור לקוחותינו שירות אדיב וסובלני, מהיר ואיכותי והחשוב מכל מקצועי ביותר.

הובלה יבשתית – מה זה אומר

כדי לקיים הובלה יבשתית ברמה גבוהה, אתם צריכים חברה מקצועית, מנוסה, שיודעת לקחת אחריות, לעמוד בזמנים מתוך הבנה שהסחורה יקרה מפז עבור הלקוח ,שיודעת לשחרר סחורה מבעיות בירוקרטיות, כלכליות וחוקיות. בגלל זה אתם צריכים אותנו, חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ. שינוע הובלה יבשתית אינו הובלה פשוטה של דירה, אם כי מדובר בשינוע סחורות המגיעות לנמלים המרכזיים אשדוד\חיפה וביחד עם המורכבות של שחרור הסחורות נדרש שינוע מקצועי תוך הגנה ושמירה על טיב התכולה של הלקוח .

הובלה לרוב – נעשית באמצעות צי של משאיות. יש כאן עלויות אדירות, רשיונות, נהגים, צריך להתחשב בתנאי הכביש, כמות המכוניות והשעות הייעודיות המתאימות ולמנוע יצרת פקקים מיותרים בנתיבי איילון.

מה עם התקשרות מול שדה התעופה? שחרור ממכס? פירוק המכולות? כאשר מדובר למשל, בלקיחה של תכולה מהים, והובלה יבשתית שלה למפעל שהוא היעד הסופי שלה, נדרש לקחת בחשבון פרמטרים בשרשרת הלוגיסטיקה שבגינם נדרש חברה מקצועית. אנחנו, חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ, הפתרון שלכם.

בנוסף, גם אם מדובר בהובלה יבשתית בין מפעל או מחסן אחד למשנהו, נדרש לקחת בחשבון: קו הפצה קבוע, לדוגמה הובלה בקירור, ועוד.

חברה רצינית כמונו יודעת לבצע עבורכם הובלות יבשתיות מכל סוג ומורכבות, תלמד את פרטי המשלוח ותיתן מענה  לביטוח איכותי של התכולה, מתן הצעת מחיר תחרותית ביחס לעבודה.

למה לעבוד דווקא אתנו?

מקצועיים  ומגיעים עד לפרטים הקטנים והחשובים עבור לקוחותינו , שירות אישי ואדיב ומייצרים עבור לקוחותינו הובלה יבשתית ברמה הגבוהה ביותר בסטנדרט של חו"ל ,לנו יש את כל הקשרים והידע הבירוקרטי להביא את התכולה שלכם מכל מקום, לשנע אותה לכל מקום ולפרוק אותה בצורה בטוחה, תוך התחשבות בחיי אדם, בטיחות ואיכות הסביבה. הובלה יבשתית מכל סוג, בכל גודל ומכל מקום, היא בדיוק ההתמחות שלנו – חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ.

עוד מאמרים